köpa 71FE med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 450V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.673" Dia x 1.890" L (17.10mm x 48.00mm) |
| Serier: | FE |
| Respons tid: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstyp: | Bolt Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smältning I²t: | 210 |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 71FE |
| Säkringstyp: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivning: | FUSE CRTRDGE 71A 450VDC CYLINDR |
| Nuvarande omdöme: | 71A |
| Klass: | - |
| Brytkapacitet @ Nominell spänning: | 200kA |
| godkännanden: | CE, UR |
| tillämpningar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |