köpa 72V2103L6PFG med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 3.15 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 80-TQFP (14x14) |
| Serier: | 72V |
| Retransmit förmåga: | Yes |
| Programmerbar flaggstöd: | Yes |
| Förpackning: | Tray |
| Förpackning / fall: | 80-LQFP |
| Andra namn: | IDT72V2103L6PFG IDT72V2103L6PFG-ND |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Minnesstorlek: | 2.25M (128K x 18)(256K x 9) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 7 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 72V2103L6PFG |
| Fungera: | Synchronous |
| FWFT-stöd: | Yes |
| Expansionstyp: | Depth, Width |
| Beskrivning: | IC FIFO SUPERSYNCII 6NS 80-TQFP |
| Datahastighet: | 166MHz |
| Ström - Tillförsel (Max): | 35mA |