köpa 7427511 med BYCHPS
Köp med garanti
| Storlek / Dimension: | 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) |
|---|---|
| Serier: | WE-SUKW |
| betyg: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 2220 (5550 Metric) |
| Andra namn: | 732-2375-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal linjer: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 15 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 7427511 |
| Impedans @ Frekvens: | 416 Ohm @ 100MHz |
| Höjd (Max): | 0.201" (5.10mm) |
| Filtertyp: | - |
| Beskrivning: | FERRITE BEAD 416 OHM 2220 1LN |
| DC-resistans (DCR) (Max): | 11 mOhm |
| Nuvarande betyg (Max): | 5A |
| Email: | [email protected] |