köpa 744242471 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 80V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.236" L x 0.130" W (6.00mm x 3.30mm) |
| Serier: | WE-SLM |
| betyg: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Horizontal, 4 Flat Lead |
| Andra namn: | 732-1686-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal linjer: | 2 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 14 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 744242471 |
| Induktans @ Frekvens: | 470µH @ 100kHz |
| Impedans @ Frekvens: | 2.2 kOhm @ 15MHz |
| Höjd (Max): | 0.138" (3.50mm) |
| Filtertyp: | Signal Line |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 470µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 2.2 kOhm @ 15MHz 400mA DCR 350 mOhm |
| Beskrivning: | CMC 470UH 400MA 2LN 2.2 KOHM SMD |
| DC-resistans (DCR) (Max): | 350 mOhm |
| Nuvarande betyg (Max): | 400mA |
| godkännanden: | - |
| Email: | [email protected] |