köpa 744272221 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 80V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.394" L x 0.343" W (10.00mm x 8.70mm) |
| Serier: | WE-SL5 |
| betyg: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Horizontal, 4 PC Pad |
| Andra namn: | 732-1490-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal linjer: | 2 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 16 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 744272221 |
| Induktans @ Frekvens: | 220µH @ 100kHz |
| Impedans @ Frekvens: | 780 Ohm @ 15MHz |
| Höjd (Max): | 0.256" (6.50mm) |
| Filtertyp: | Signal Line |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 220µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 780 Ohm @ 15MHz 2.2A DCR 32 mOhm |
| Beskrivning: | CMC 220UH 2.2A 2LN 780 OHM SMD |
| DC-resistans (DCR) (Max): | 32 mOhm |
| Nuvarande betyg (Max): | 2.2A |
| godkännanden: | - |
| Email: | [email protected] |