köpa 744355090 med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm) |
| Skärm: | Shielded |
| Serier: | WE-HCI |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Nonstandard |
| Andra namn: | 732-1115-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 155°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | - |
| Tillverkarens normala ledtid: | 16 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 744355090 |
| Induktans: | 900nH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.197" (5.00mm) |
| Frekvens - test: | 100kHz |
| Frekvens - Självresonans: | 72MHz |
| Utvidgad beskrivning: | 900nH Shielded Wirewound Inductor 24A 1.6 mOhm Nonstandard |
| Beskrivning: | FIXED IND 900NH 24A 1.6 MOHM SMD |
| DC-resistans (DCR): | 1.6 mOhm |
| Nuvarande omdöme: | 24A |
| Nuvarande - Mättnad: | 28A |
| Email: | [email protected] |