köpa 74438336100 med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Molded |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Leverantörs Device Package: | 3020 |
| Storlek / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Skärm: | Shielded |
| Serier: | WE-MAPI |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 2-SMD |
| Andra namn: | 732-5700-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | Metal Composite |
| Tillverkarens normala ledtid: | 10 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 74438336100 |
| Induktans: | 10µH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Frekvens - test: | 100kHz |
| Frekvens - Självresonans: | 18MHz |
| Utvidgad beskrivning: | 10µH Shielded Molded Inductor 1.2A 322 mOhm Max 2-SMD |
| Beskrivning: | FIXED IND 10UH 1.2A 322 MOHM SMD |
| DC-resistans (DCR): | 322 mOhm Max |
| Nuvarande omdöme: | 1.2A |
| Nuvarande - Mättnad: | 2.35A |
| Email: | [email protected] |