köpa 7447462010 med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.236" Dia (6.00mm) |
| Skärm: | Unshielded |
| Serier: | WE-TI |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial |
| Andra namn: | 732-2565 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | Ferrite |
| Tillverkarens normala ledtid: | 18 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 7447462010 |
| Induktans: | 1µH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.335" (8.50mm) |
| Frekvens - test: | 1kHz |
| Frekvens - Självresonans: | 140MHz |
| Utvidgad beskrivning: | 1µH Unshielded Wirewound Inductor 8.5A 15 mOhm Max Radial |
| Beskrivning: | FIXED IND 1UH 8.5A 15 MOHM TH |
| DC-resistans (DCR): | 15 mOhm Max |
| Nuvarande omdöme: | 8.5A |
| Nuvarande - Mättnad: | 8A |
| Email: | [email protected] |