köpa 7447471682 med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerans: | ±10% |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.433" Dia (11.00mm) |
| Skärm: | Shielded |
| Serier: | WE-TIS |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Förpackning: | Tray |
| Förpackning / fall: | Radial |
| Andra namn: | 732-3418 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | Ferrite |
| Tillverkarens normala ledtid: | 18 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 7447471682 |
| Induktans: | 6.8mH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.453" (11.50mm) |
| Frekvens - test: | 1kHz |
| Frekvens - Självresonans: | 540kHz |
| Utvidgad beskrivning: | 6.8mH Shielded Wirewound Inductor 240mA 10 Ohm Max Radial |
| Beskrivning: | FIXED IND 6.8MH 240MA 10 OHM TH |
| DC-resistans (DCR): | 10 Ohm Max |
| Nuvarande omdöme: | 240mA |
| Nuvarande - Mättnad: | 180mA |
| Email: | [email protected] |