köpa 744762256A med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerans: | ±5% |
| Leverantörs Device Package: | 1008 (2520 Metric) |
| Storlek / Dimension: | 0.102" L x 0.083" W (2.60mm x 2.10mm) |
| Skärm: | Unshielded |
| Serier: | WE-KI |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | 45 @ 100MHz |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 1008 (2520 Metric) |
| Andra namn: | 732-1829-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | Ceramic |
| Tillverkarens varunummer: | 744762256A |
| Induktans: | 560nH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.075" (1.90mm) |
| Frekvens - test: | 25MHz |
| Frekvens - Självresonans: | 430MHz |
| Utvidgad beskrivning: | 560nH Unshielded Wirewound Inductor 310mA 1.5 Ohm Max 1008 (2520 Metric) |
| Beskrivning: | FIXED IND 560NH 310MA 1.5 OHM |
| DC-resistans (DCR): | 1.5 Ohm Max |
| Nuvarande omdöme: | 310mA |
| Nuvarande - Mättnad: | - |
| Email: | [email protected] |