köpa 744762327A med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerans: | ±5% |
| Leverantörs Device Package: | 1008 (2520 Metric) |
| Storlek / Dimension: | 0.102" L x 0.083" W (2.60mm x 2.10mm) |
| Skärm: | Unshielded |
| Serier: | WE-RFI |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | 20 @ 7.96MHz |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 1008 (2520 Metric) |
| Andra namn: | 732-3457-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | Ferrite |
| Tillverkarens varunummer: | 744762327A |
| Induktans: | 2.7µH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.075" (1.90mm) |
| Frekvens - test: | 7.96MHz |
| Frekvens - Självresonans: | 130MHz |
| Utvidgad beskrivning: | 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 195mA 2.6 Ohm Max 1008 (2520 Metric) |
| Beskrivning: | FIXED IND 2.7UH 195MA 2.6 OHM |
| DC-resistans (DCR): | 2.6 Ohm Max |
| Nuvarande omdöme: | 195mA |
| Nuvarande - Mättnad: | - |
| Email: | [email protected] |