köpa 744775015A med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm) |
| Skärm: | Unshielded |
| Serier: | WE-PD2 |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | 32 @ 7.96MHz |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Nonstandard |
| Andra namn: | 732-1279-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | Ferrite |
| Tillverkarens varunummer: | 744775015A |
| Induktans: | 1.5µH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.197" (5.00mm) |
| Frekvens - test: | 1kHz |
| Frekvens - Självresonans: | 120MHz |
| Utvidgad beskrivning: | 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 6A 20 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivning: | FIXED IND 1.5UH 6A 20 MOHM SMD |
| DC-resistans (DCR): | 20 mOhm Max |
| Nuvarande omdöme: | 6A |
| Nuvarande - Mättnad: | - |
| Email: | [email protected] |