köpa 744776122 med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm) |
| Skärm: | Unshielded |
| Serier: | WE-PD2 |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Nonstandard |
| Andra namn: | 732-1301-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | Ferrite |
| Tillverkarens normala ledtid: | 16 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 744776122 |
| Induktans: | 22µH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.232" (5.90mm) |
| Frekvens - test: | 10kHz |
| Frekvens - Självresonans: | 16MHz |
| Utvidgad beskrivning: | 22µH Unshielded Wirewound Inductor 2.04A 100 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivning: | FIXED IND 22UH 2.04A 100 MOHM |
| DC-resistans (DCR): | 100 mOhm Max |
| Nuvarande omdöme: | 2.04A |
| Nuvarande - Mättnad: | 2.07A |
| Email: | [email protected] |