köpa 74479887247 med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Multilayer |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Leverantörs Device Package: | 1008 (2520 Metric) |
| Storlek / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Skärm: | Shielded |
| Serier: | WE-PMI |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | 26 @ 1MHz |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 1008 (2520 Metric) |
| Andra namn: | 732-2508-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | - |
| Tillverkarens varunummer: | 74479887247 |
| Induktans: | 4.7µH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Frekvens - test: | 1MHz |
| Frekvens - Självresonans: | 50MHz |
| Utvidgad beskrivning: | 4.7µH Shielded Multilayer Inductor 750mA 530 mOhm 1008 (2520 Metric) |
| Beskrivning: | FIXED IND 4.7UH 750MA 530 MOHM |
| DC-resistans (DCR): | 530 mOhm |
| Nuvarande omdöme: | 750mA |
| Nuvarande - Mättnad: | 850mA |
| Email: | [email protected] |