köpa 7448013501 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | - |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 250V |
| Storlek / Dimension: | 0.591" L x 0.295" W (15.00mm x 7.50mm) |
| Serier: | WE-CMBNC |
| betyg: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Vertical, 4 PC Pin |
| Andra namn: | 732-5579 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal linjer: | 2 |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 19 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 7448013501 |
| Induktans @ Frekvens: | 500µH @ 10kHz |
| Impedans @ Frekvens: | - |
| Höjd (Max): | 0.630" (16.00mm) |
| Filtertyp: | Power Line |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 500µH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 3.5A DCR 33 mOhm |
| Beskrivning: | CMC 500UH 3.5A 2LN TH |
| DC-resistans (DCR) (Max): | 33 mOhm |
| Nuvarande betyg (Max): | 3.5A |
| godkännanden: | - |
| Email: | [email protected] |