köpa 744851101 med BYCHPS
Köp med garanti
| Tolerans: | ±10% |
|---|---|
| Testinduktans - ansluten i serie: | 40µH |
| Storlek / Dimension: | 0.906" L x 0.728" W (23.00mm x 18.50mm) |
| Skärm: | Shielded |
| Serier: | WE-DCT |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Nonstandard |
| Andra namn: | 732-3016-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal rullar: | 2 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 14 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 744851101 |
| Induktans - ansluten i parallell: | 10µH |
| Höjd: | 0.453" (11.50mm) |
| Utvidgad beskrivning: | Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 22 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Beskrivning: | INDUCT ARRAY 2 COIL 10UH SMD |
| DC-resistans (DCR) - Serie: | - |
| DC-resistans (DCR) - Parallell: | 22 mOhm Max |
| Nuvarande mättnad - Serie: | 4A |
| Nuvarande mättnad - Parallellt: | 8A |
| Nuvarande betyg - Serie: | 2.65A |
| Nuvarande betyg - Parallellt: | 5.3A |
| Email: | [email protected] |