köpa 744877100 med BYCHPS
Köp med garanti
| Tolerans: | ±20% |
|---|---|
| Testinduktans - ansluten i serie: | 40µH |
| Storlek / Dimension: | 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm) |
| Skärm: | Shielded |
| Serier: | WE-DD |
| Förpackning: | Original-Reel® |
| Förpackning / fall: | Nonstandard |
| Andra namn: | 732-2312-6 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal rullar: | 2 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 14 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 744877100 |
| Induktans - ansluten i parallell: | 10µH |
| Höjd: | 0.189" (4.80mm) |
| Utvidgad beskrivning: | Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 120 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Beskrivning: | INDUCT ARRAY 2 COIL 10UH SMD |
| DC-resistans (DCR) - Serie: | - |
| DC-resistans (DCR) - Parallell: | 120 mOhm Max |
| Nuvarande mättnad - Serie: | 1.4A |
| Nuvarande mättnad - Parallellt: | 2.8A |
| Nuvarande betyg - Serie: | 550mA |
| Nuvarande betyg - Parallellt: | 1.1A |
| Email: | [email protected] |