köpa 744912210 med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerans: | ±5% |
| Leverantörs Device Package: | 4248 |
| Storlek / Dimension: | 0.190" L x 0.150" W (4.83mm x 3.81mm) |
| Skärm: | Unshielded |
| Serier: | WE-CAIR |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | 100 @ 150MHz |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Nonstandard |
| Andra namn: | 732-5644-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | Air |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 744912210 |
| Induktans: | 100nH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.165" (4.20mm) |
| Frekvens - test: | 150MHz |
| Frekvens - Självresonans: | 1.2GHz |
| Utvidgad beskrivning: | 100nH Unshielded Wirewound Inductor 1.7A 12.3 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivning: | FIXED IND 100NH 1.7A 12.3 MOHM |
| DC-resistans (DCR): | 12.3 mOhm Max |
| Nuvarande omdöme: | 1.7A |
| Nuvarande - Mättnad: | - |
| Email: | [email protected] |