köpa 744917239 med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerans: | ±2% |
| Leverantörs Device Package: | SMD |
| Storlek / Dimension: | 0.067" L x 0.043" W (1.70mm x 1.10mm) |
| Skärm: | Unshielded |
| Serier: | WE-KIHC |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | 25 @ 250MHz |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Nonstandard |
| Andra namn: | 732-11306-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | Ceramic |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 744917239 |
| Induktans: | 390nH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.043" (1.10mm) |
| Frekvens - test: | 100MHz |
| Frekvens - Självresonans: | 880MHz |
| Utvidgad beskrivning: | 390nH Unshielded Wirewound Inductor 170mA 4.7 Ohm Max Nonstandard |
| Beskrivning: | FIXED IND 390NH 170MA 4.7 OHM |
| DC-resistans (DCR): | 4.7 Ohm Max |
| Nuvarande omdöme: | 170mA |
| Nuvarande - Mättnad: | - |
| Email: | [email protected] |