köpa 74ALVCH16373GRDR med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 1.65 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 54-BGA MICROSTAR JUNIOR (8.0x5.5) |
| Serier: | 74ALVCH |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 54-TFBGA |
| Utmatningstyp: | Tri-State |
| Andra namn: | 296-16874-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | 74ALVCH16373GRDR |
| Logik typ: | D-Type Transparent Latch |
| Oberoende kretsar: | 2 |
| Utvidgad beskrivning: | D-Type Transparent Latch Channel 8:8 IC Tri-State 54-BGA MICROSTAR JUNIOR (8.0x5.5) |
| Beskrivning: | IC 16BIT TRANSP D-LATCH 54-BGA |
| Fördröjningstid - förökning: | 1ns |
| Nuvarande - Utgång Hög, Låg: | 24mA, 24mA |
| Krets: | 8:8 |
| Email: | [email protected] |