köpa 74HC75D,653 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 2 V ~ 6 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 16-SO |
| Serier: | 74HC |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Utmatningstyp: | Differential |
| Andra namn: | 1727-6345-2 568-8166-2 568-8166-2-ND 74HC75D,653-ND 74HC75D-T 74HC75D-T-ND 74HC75D653 933714940653 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 74HC75D,653 |
| Logik typ: | D-Type Transparent Latch |
| Oberoende kretsar: | 2 |
| Utvidgad beskrivning: | D-Type Transparent Latch Channel 2:2 IC Differential 16-SO |
| Beskrivning: | IC LATCH QUAD BISTABLE 16SOIC |
| Fördröjningstid - förökning: | 11ns |
| Nuvarande - Utgång Hög, Låg: | 5.2mA, 5.2mA |
| Krets: | 2:2 |
| Email: | [email protected] |