köpa 805F1R5E med BYCHPS
Köp med garanti
| Tolerans: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±50ppm/°C |
| Storlek / Dimension: | 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) |
| Serier: | Metal-Mite®89 |
| Motstånd (ohm): | 1.5 |
| Power (Watts): | 5W |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Axial, Box |
| Andra namn: | OH805F1R5E OH805F1R5E-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 275°C |
| Monteringsfunktion: | Flanges |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 13 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 805F1R5E |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.330" (8.38mm) |
| Funktioner: | - |
| Felaktighet: | - |
| Beskrivning: | RES CHAS MNT 1.5 OHM 1% 5W |
| Sammansättning: | Wirewound |
| Beläggning, bostadstyp: | Aluminum |
| Email: | [email protected] |