805F3R0E
Artikelnummer:
805F3R0E
Tillverkare:
Ohmite
Beskrivning:
RES CHAS MNT 3 OHM 1% 5W
Datablad:
805F3R0E.pdf
Introduktion
köpa 805F3R0E med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Tolerans:±1%
Temperaturkoefficient:±50ppm/°C
Storlek / Dimension:0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm)
Serier:Metal-Mite®89
Motstånd (ohm):3
Power (Watts):5W
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Axial, Box
Andra namn:OH805F3R0E
OH805F3R0E-ND
Driftstemperatur:-55°C ~ 275°C
Monteringsfunktion:Flanges
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:13 Weeks
Tillverkarens varunummer:805F3R0E
Lead Style:Solder Lugs
Höjd - Sittande (Max):0.330" (8.38mm)
Funktioner:-
Felaktighet:-
Beskrivning:RES CHAS MNT 3 OHM 1% 5W