köpa 8250-473K-RC med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerans: | ±10% |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm) |
| Skärm: | Shielded |
| Serier: | 8250 |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | 50 @ 79kHz |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Axial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | Ferrite |
| Tillverkarens normala ledtid: | 13 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 8250-473K-RC |
| Induktans: | 47mH |
| Höjd - Sittande (Max): | - |
| Frekvens - test: | 79kHz |
| Frekvens - Självresonans: | 370kHz |
| Utvidgad beskrivning: | 47mH Shielded Wirewound Inductor 27mA 317 Ohm Max Axial |
| Beskrivning: | FIXED IND 47MH 27MA 317 OHM TH |
| DC-resistans (DCR): | 317 Ohm Max |
| Nuvarande omdöme: | 27mA |
| Nuvarande - Mättnad: | 5.5mA |