825F4R7E
825F4R7E
Artikelnummer:
825F4R7E
Tillverkare:
Ohmite
Beskrivning:
RES CHAS MNT 4.7 OHM 1% 25W
Datablad:
825F4R7E.pdf
Introduktion
köpa 825F4R7E med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Tolerans:±1%
Temperaturkoefficient:±50ppm/°C
Storlek / Dimension:1.062" L x 1.094" W (26.98mm x 27.79mm)
Serier:Metal-Mite®89
Motstånd (ohm):4.7
Power (Watts):25W
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Axial, Box
Driftstemperatur:-55°C ~ 275°C
Monteringsfunktion:Flanges
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:13 Weeks
Tillverkarens varunummer:825F4R7E
Lead Style:Solder Lugs
Höjd - Sittande (Max):0.556" (14.12mm)
Funktioner:-
Felaktighet:-
Beskrivning:RES CHAS MNT 4.7 OHM 1% 25W