köpa 85100636 med BYCHPS
Köp med garanti
| Slå på spänning (max): | - |
|---|---|
| Stäng av spänning (Min): | - |
| Avslutningsstil: | Screw Terminal |
| Kopplingsspänning: | 440VAC - Max |
| Serier: | KZH3-RS |
| Frigöringstid: | 500ms |
| Relä typ: | Safety |
| Förpackning: | Bulk |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 50°C |
| Använd tid: | 20ms |
| Monteringstyp: | DIN Rail |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | 85100636 |
| Funktioner: | LED Indicator |
| Utvidgad beskrivning: | Safety Relay 3PST (3 Form A) 24VAC/DC Coil DIN Rail |
| Beskrivning: | RELAY SAFETY 3PST 6A 24V |
| Kontaktvärdering (Aktuell): | 6A |
| Kontaktmaterial: | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Kontaktformulär: | 3PST (3 Form A) |
| Spolspänning: | 24VAC/DC |
| Spol typ: | - |
| Coil Resistance: | - |
| Spolkraft: | - |
| Email: | [email protected] |