köpa 860010680026 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 50V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Serier: | WCAP-ATG8 |
| Ripple Current: | 1.848A @ 120Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Förpackning: | Cut Tape (CT) |
| Förpackning / fall: | Radial, Can |
| Andra namn: | 732-8678-1 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 12 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 860010680026 |
| Livstid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Spridning av bly: | 0.295" (7.50mm) |
| Impedans: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | 1.299" (33.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 1500µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivning: | CAP 1500 UF 20% 50 V |
| Kapacitans: | 1500µF |
| tillämpningar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |