köpa 860080775012 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 63V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serier: | WCAP-ATLI |
| Ripple Current: | 570mA @ 100kHz |
| Polarisering: | Polar |
| Förpackning: | Cut Tape (CT) |
| Förpackning / fall: | Radial, Can |
| Andra namn: | 732-9132-1 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 12 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 860080775012 |
| Livstid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Spridning av bly: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedans: | 160 mOhm |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.551" (14.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 82µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivning: | CAP ALUM 82UF 20% 63V THRU HOLE |
| Kapacitans: | 82µF |
| tillämpningar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |