köpa 860130574002 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 35V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serier: | WCAP-ATET |
| Ripple Current: | 108mA @ 120Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Förpackning: | Cut Tape (CT) |
| Förpackning / fall: | Radial, Can |
| Andra namn: | 732-9370-1 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 12 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 860130574002 |
| Livstid @ Temp.: | 1000 Hrs @ 125°C |
| Spridning av bly: | 0.138" (3.50mm) |
| Impedans: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.512" (13.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 33µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 125°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivning: | CAP 33 UF 20% 35 V |
| Kapacitans: | 33µF |
| tillämpningar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |