köpa 860160274022 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 10V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serier: | WCAP-ATLL |
| Ripple Current: | 588mA @ 100kHz |
| Polarisering: | Polar |
| Förpackning: | Tape & Box (TB) |
| Förpackning / fall: | Radial, Can |
| Andra namn: | 732-9427-3 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 12 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 860160274022 |
| Livstid @ Temp.: | 4000 Hrs @ 105°C |
| Spridning av bly: | 0.138" (3.50mm) |
| Impedans: | 280 mOhm |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.512" (13.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 560µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivning: | CAP 560 UF 20% 10 V |
| Kapacitans: | 560µF |
| tillämpningar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |