A24110E-10
A24110E-10
Artikelnummer:
A24110E-10
Tillverkare:
Crydom
Beskrivning:
RELAY SSR AC 110A 140VAC PNL MNT
Datablad:
1.A24110E-10.pdf2.A24110E-10.pdf3.A24110E-10.pdf
Introduktion
köpa A24110E-10 med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Spänning - Last:24 ~ 280 V
Spänning - ingång:18 ~ 36VAC
Avslutningsstil:Screw Terminal
Leverantörs Device Package:-
Serier:1-110/125A
Relä typ:Relay
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Hockey Puck
Utmatningstyp:AC
On-State Resistance (Max):-
Monteringstyp:Chassis Mount or Panel Mount
Tillverkarens varunummer:A24110E-10
Ladda ström:110A
Utvidgad beskrivning:Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck
Beskrivning:RELAY SSR AC 110A 140VAC PNL MNT