köpa A2450E med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Last: | 24 ~ 280 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | 18 ~ 36VAC |
| Avslutningsstil: | Screw Terminal |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Serier: | 1 |
| Relä typ: | Relay |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Hockey Puck |
| Utmatningstyp: | AC, Zero Cross |
| Andra namn: | A2450-E A2450E-ND CC1068 |
| On-State Resistance (Max): | - |
| Monteringstyp: | Chassis Mount or Panel Mount |
| Tillverkarens normala ledtid: | 3 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | A2450E |
| Ladda ström: | 50A |
| Utvidgad beskrivning: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck |
| Beskrivning: | RELAY SSR 50A 24VAC AC |
| Krets: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |