köpa AHN21024 med BYCHPS
Köp med garanti
| Slå på spänning (max): | 19.2 VAC |
|---|---|
| Stäng av spänning (Min): | 7.2 VAC |
| Avslutningsstil: | Plug In |
| Kopplingsspänning: | 250VAC, 30VDC - Max |
| Serier: | AHN |
| Frigöringstid: | 5ms |
| Relä typ: | General Purpose |
| Förpackning: | Tube |
| Andra namn: | 255-1861 AHN21024-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 70°C |
| Använd tid: | 15ms |
| Monteringstyp: | Socketable |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 14 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | AHN21024 |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil Socketable |
| Beskrivning: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V |
| Kontaktvärdering (Aktuell): | 5A |
| Kontaktmaterial: | Silver Nickel (AgNi) |
| Kontaktformulär: | DPDT (2 Form C) |
| Spolspänning: | 24VAC |
| Spol typ: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| Spolkraft: | 1.2 VA |
| Spolström: | 37.5mA |
| Email: | [email protected] |