köpa AHN22024 med BYCHPS
Köp med garanti
| Slå på spänning (max): | 16.8 VDC |
|---|---|
| Stäng av spänning (Min): | 2.4 VDC |
| Avslutningsstil: | Plug In |
| Kopplingsspänning: | 250VAC, 30VDC - Max |
| Serier: | AHN |
| Frigöringstid: | 5ms |
| Relä typ: | General Purpose |
| Förpackning: | Tube |
| Andra namn: | 255-1510 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 70°C |
| Använd tid: | 15ms |
| Monteringstyp: | Socketable |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | AHN22024 |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable |
| Beskrivning: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V |
| Kontaktvärdering (Aktuell): | 5A |
| Kontaktmaterial: | Silver Nickel (AgNi) |
| Kontaktformulär: | DPDT (2 Form C) |
| Spolspänning: | 24VDC |
| Spol typ: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 1.09 kOhms |
| Spolkraft: | 530 mW |
| Spolström: | 22mA |
| Email: | [email protected] |