köpa AHRF900 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Max: | 16V |
|---|---|
| Typ: | Polymeric |
| Tid till resa: | 11.5s |
| Tjocklek (Max): | - |
| Storlek / Dimension: | 0.650" L x 0.118" W (16.50mm x 3.00mm) |
| Serier: | PolySwitch®, AHRF |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 17 mOhm |
| Motstånd - Initial (Ri) (Min): | 6.1 mOhm |
| Motstånd - 25 ° C (Typ): | - |
| betyg: | AEC-Q200 |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Disc |
| Andra namn: | AHRF900HF RF3348-000 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 10 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | AHRF900 |
| Spridning av bly: | 0.199" (5.05mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 1.012" (25.70mm) |
| Utvidgad beskrivning: | PTC Resettable Fuse 16V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beskrivning: | POLYSWITCH PTC RESET 9A HOLD |
| Nuvarande - Resan (It): | 18.5A |
| Nuvarande - Max: | 100A |
| Nuvarande - Håll (Ih) (Max): | 9A |
| godkännanden: | - |
| Email: | [email protected] |