köpa AL5811FF-7 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Min): | 3.5V |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel (Max): | 60V |
| Spänning - utgång: | 1 V ~ 60 V |
| Typ: | Linear |
| Topologi: | - |
| Leverantörs Device Package: | U-DFN3030-6 |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 6-UDFN Exposed Pad |
| Andra namn: | AL5811FF-7DITR AL5811FF7 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 16 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | AL5811FF-7 |
| Intern strömbrytare: | Yes |
| Frekvens: | - |
| Utvidgad beskrivning: | LED Driver IC 1 Output Linear PWM Dimming 75mA U-DFN3030-6 |
| mörkläggning: | PWM |
| Beskrivning: | IC LED DRIVER LIN DIM 75MA 6DFN |
| Ström - Utgång / kanal: | 75mA |
| tillämpningar: | Signage |
| Email: | [email protected] |