köpa ALS30A222MF400 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 400V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 2.598" Dia (66.00mm) |
| Serier: | ALS30 |
| Ripple Current: | 11.2A @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Andra namn: | 399-5632 A331PM222M400A |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Chassis Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 7 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | ALS30A222MF400 |
| Livstid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 85°C |
| Spridning av bly: | 1.122" (28.50mm) |
| Impedans: | 44 mOhm |
| Höjd - Sittande (Max): | 4.134" (105.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 2200µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 62 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 62 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivning: | CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW |
| Kapacitans: | 2200µF |
| tillämpningar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |