köpa ALS70A134NF063 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 63V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 3.031" Dia (77.00mm) |
| Serier: | ALS70 |
| Ripple Current: | 27.3A @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Förpackning / fall: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Andra namn: | 399-14352 A390TM134M063A |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Chassis Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 13 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | ALS70A134NF063 |
| Livstid @ Temp.: | 20000 Hrs @ 85°C |
| Spridning av bly: | 1.252" (31.80mm) |
| Impedans: | 10 mOhm |
| Höjd - Sittande (Max): | 4.213" (107.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 130000µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 9 mOhm @ 100Hz 20000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 9 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivning: | CAP ALUM 130000UF 20% 63V SCREW |
| Kapacitans: | 130000µF |
| tillämpningar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |