köpa ALZ11B48 med BYCHPS
Köp med garanti
| Slå på spänning (max): | 33.6 VDC |
|---|---|
| Stäng av spänning (Min): | 4.8 VDC |
| Avslutningsstil: | PC Pin |
| Kopplingsspänning: | 440VAC - Max |
| Serier: | ALZ |
| Frigöringstid: | 5ms |
| Relä typ: | General Purpose |
| Förpackning: | Tube |
| Andra namn: | 255-4092-5 ALZ11B48-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Använd tid: | 15ms |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 19 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | ALZ11B48 |
| Funktioner: | Insulation - Class B, Sealed - Flux Protection |
| Utvidgad beskrivning: | General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 48VDC Coil Through Hole |
| Beskrivning: | RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 48V |
| Kontaktvärdering (Aktuell): | 16A |
| Kontaktmaterial: | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Kontaktformulär: | SPDT (1 Form C) |
| Spolspänning: | 48VDC |
| Spol typ: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 5.76 kOhms |
| Spolkraft: | 400 mW |
| Spolström: | 8.3mA |