ALZ22B12W
ALZ22B12W
Artikelnummer:
ALZ22B12W
Tillverkare:
Panasonic
Beskrivning:
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
Datablad:
ALZ22B12W.pdf
Introduktion
köpa ALZ22B12W med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Slå på spänning (max):8.4 VDC
Stäng av spänning (Min):1.2 VDC
Avslutningsstil:PC Pin
Kopplingsspänning:440VAC - Max
Serier:ALZ
Frigöringstid:5ms
Relä typ:General Purpose
Förpackning:Bulk
Driftstemperatur:-40°C ~ 85°C
Använd tid:15ms
Monteringstyp:Through Hole
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens varunummer:ALZ22B12W
Funktioner:Insulation - Class B, Sealed - Fully
Utvidgad beskrivning:General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Beskrivning:RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
Kontaktvärdering (Aktuell):16A
Kontaktmaterial:Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktformulär:SPST-NO (1 Form A)
Spolspänning:12VDC
Spol typ:Non Latching
Coil Resistance:360 Ohms
Spolkraft:400 mW
Spolström:33.3mA