köpa AN17850A med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 10 V ~ 32 V |
|---|---|
| Typ: | Class AB |
| Leverantörs Device Package: | 12-SIL |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 12-SIP + Tab |
| Utmatningstyp: | 1-Channel (Mono) |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 75°C (TA) |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Max utgångseffekt x Kanaler @ Ladda: | 70 W x 1 @ 6 Ohm |
| Tillverkarens varunummer: | AN17850A |
| Funktioner: | Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Standby |
| Utvidgad beskrivning: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class AB 12-SIL |
| Beskrivning: | IC AUDIO AMP 70W 1CH SIL-12 |
| Email: | [email protected] |