köpa AQW414 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Last: | 0 ~ 400 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | 1.14VDC |
| Avslutningsstil: | PC Pin |
| Leverantörs Device Package: | 8-DIP |
| Serier: | PhotoMOS™ AQW |
| Relä typ: | Relay |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Utmatningstyp: | AC, DC |
| Andra namn: | 255-1161 255-1161-5 255-1161-ND |
| On-State Resistance (Max): | 50 Ohm |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 13 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | AQW414 |
| Ladda ström: | 100mA |
| Utvidgad beskrivning: | Solid State Relay DPST (2 Form B) 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Beskrivning: | RELAY OPTO DPST-NC 100MA 400V |
| Krets: | DPST (2 Form B) |
| Email: | [email protected] |