köpa AQW614S med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Last: | 0 ~ 400 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | 1.14VDC |
| Avslutningsstil: | Gull Wing |
| Leverantörs Device Package: | 8-SOP |
| Serier: | PhotoMOS™ AQW |
| Relä typ: | Relay |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 8-SOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Utmatningstyp: | AC, DC |
| On-State Resistance (Max): | 35 Ohm |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 13 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | AQW614S |
| Ladda ström: | 80mA |
| Utvidgad beskrivning: | Solid State Relay DPST-NO/NC (1 Form A and B) 8-SOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Beskrivning: | RELAY OPTO AC/DC 400V 80MA 8SOP |
| Krets: | DPST-NO/NC (1 Form A and B) |
| Email: | [email protected] |