köpa AQY412EH med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Last: | 0 ~ 60 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | 1.14VDC |
| Avslutningsstil: | PC Pin |
| Leverantörs Device Package: | 4-DIP |
| Serier: | PhotoMOS™ AQY |
| Relä typ: | Relay |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Utmatningstyp: | AC, DC |
| On-State Resistance (Max): | 2.5 Ohm |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 13 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | AQY412EH |
| Ladda ström: | 550mA |
| Utvidgad beskrivning: | Solid State Relay SPST-NC (1 Form B) 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Beskrivning: | RELAY SSR SPST-NC 550MA 60V 4DIP |
| Krets: | SPST-NC (1 Form B) |
| Email: | [email protected] |