köpa ARE13A09 med BYCHPS
Köp med garanti
| Slå på spänning (max): | 6.75 VDC |
|---|---|
| Stäng av spänning (Min): | 0.9 VDC |
| Avslutningsstil: | Gull Wing |
| Kopplingsspänning: | 30VDC - Max |
| Serier: | ARE |
| Frigöringstid: | 5ms |
| Relä typ: | RF |
| Förpackning: | Tube |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 70°C |
| Använd tid: | 10ms |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 12 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | ARE13A09 |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | RF Relay SPDT (1 Form C) Surface Mount |
| Beskrivning: | RELAY RF SPDT 500MA 9V |
| Kontaktvärdering (Aktuell): | 500mA |
| Kontaktmaterial: | Gold Plating |
| Kontaktformulär: | SPDT (1 Form C) |
| Spolspänning: | 9VDC |
| Spol typ: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 405 Ohms |
| Spolkraft: | 200 mW |
| Spolström: | 22.2mA |
| Email: | [email protected] |