köpa AS3492-ZWLM med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Min): | 2.5V |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel (Max): | 5.5V |
| Spänning - utgång: | - |
| Typ: | DC DC Regulator |
| Topologi: | Step-Up (Boost) |
| Leverantörs Device Package: | 12-WLCSP (1.7x1.4) |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Original-Reel® |
| Förpackning / fall: | 12-UFBGA, WLCSP |
| Andra namn: | AS3492-ZWLTDKR AS3492-ZWLTDKR-ND |
| Driftstemperatur: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Antal utgångar: | 5 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 16 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | AS3492-ZWLM |
| Intern strömbrytare: | Yes |
| Frekvens: | 2MHz |
| Utvidgad beskrivning: | LED Driver IC 5 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) 25mA 12-WLCSP (1.7x1.4) |
| mörkläggning: | - |
| Beskrivning: | IC LED DRIVER RGLTR 25MA 12WLCSP |
| Ström - Utgång / kanal: | 25mA |
| tillämpningar: | Backlight |
| Email: | [email protected] |