köpa AS3665-ZWLT med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Min): | 2.7V |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel (Max): | 5.5V |
| Spänning - utgång: | 5.5V |
| Typ: | DC DC Regulator |
| Topologi: | Switched Capacitor (Charge Pump) |
| Leverantörs Device Package: | 25-WLCSP (2.5x2.5) |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 25-UFBGA, WLCSP |
| Driftstemperatur: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Antal utgångar: | 9 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Tillverkarens varunummer: | AS3665-ZWLT |
| Intern strömbrytare: | Yes |
| Frekvens: | - |
| Utvidgad beskrivning: | LED Driver IC 9 Output DC DC Regulator Switched Capacitor (Charge Pump) I²C Dimming 20mA 25-WLCSP (2.5x2.5) |
| mörkläggning: | I²C |
| Beskrivning: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 25WLCSP |
| Ström - Utgång / kanal: | 20mA |
| tillämpningar: | - |
| Email: | [email protected] |