köpa B32621A3153J med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 250V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 140V |
| Tolerans: | ±5% |
| Uppsägning: | PC Pins |
| Storlek / Dimension: | 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) |
| Serier: | B32621 |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial |
| Andra namn: | 495-1284 B32621A3153J000 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | B32621A3153J |
| Spridning av bly: | 0.394" (10.00mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.354" (9.00mm) |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 0.015µF ±5% Film Capacitor 140V 250V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektriskt material: | Polypropylene (PP), Metallized - Stacked |
| Beskrivning: | CAP FILM 0.015UF 5% 250VDC RAD |
| Kapacitans: | 0.015µF |