köpa B33364A5456J050 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | - |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 440V |
| Tolerans: | ±5% |
| Uppsägning: | Quick Connect, Disconnect |
| Storlek / Dimension: | 3.543" L x 1.890" W (90.00mm x 48.00mm) |
| Serier: | CBB66 |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Can |
| Andra namn: | 495-4347 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 70°C |
| Monteringstyp: | Chassis Mount, Requires Holder/Bracket |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | B33364A5456J050 |
| Spridning av bly: | 0.787" (20.00mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 3.031" (77.00mm) |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 45µF ±5% Film Capacitor 440V Polypropylene (PP) Radial, Can |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektriskt material: | Polypropylene (PP) |
| Beskrivning: | CAP FILM 45UF 5% 440VAC QC TERM |
| Kapacitans: | 45µF |