köpa B43305B2228M67 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 200V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Serier: | B43305 |
| Ripple Current: | 3.68A @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Can - Snap-In |
| Andra namn: | B43305B2228M 67 B43305B2228M067 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | B43305B2228M67 |
| Livstid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Spridning av bly: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedans: | 80 mOhm |
| Höjd - Sittande (Max): | 1.457" (37.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 2200µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 60 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 60 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivning: | CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP |
| Kapacitans: | 2200µF |